Zdjęcie
O kancelarii

O kancelarii

Nazywam się Paweł Marchewka. Jestem adwokatem oraz członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Studia na kierunku prawo odbyłem na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Prawa i Administracji.

Doświadczenie zawodowe w przedmiocie prawa upadłościowego,restrukturyzacyjnego oraz postępowania egzekucyjnego zdobywałem już w czasie studiów pracując w kancelariach adwokackich we Wrocławiu. Miał przyjemność pracować również w kancelarii prawnej reprezentującej jedną z największych w Europie Środkowej firm windykacyjnych, a mianowicie KRUK S.A.

Wrocław jest miastem, w którym  skupia się centrum windykacyjne Polski. Stąd naturalną koleją rzeczy było znaczące zwiększenie kompetencji zawodowych w zakresie windykacji zadłużenia, a następnie w przedmiocie ochrony dłużników i ich majątków.  

Następnie poszerzałem swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną na etapie aplikacji adwokackiej, cały czas pracując zawodowo oraz po jej ukończeniu kiedy rozpocząłem samodzielną drogę zawodową jako adwokat.

Przez te wszystkie lata miałem okazję pracować dla wierzycieli, jak również dla dłużników. Współpracowałem z kancelariami komorniczymi, syndykami oraz doradcami restrukturyzacyjnym w całej Polsce. W ten sposób poznałem zastosowanie prawa upadłościowego, prawa restrukturyzacyjnego oraz postępowania egzekucyjnego z perspektywy obu stron postępowania (wierzyciela i dłużnika).

Zapewne właśnie to spektrum doświadczeń oraz osobiste predyspozycje sprawiły, że jestem jednym z nielicznych adwokatów we Wrocławiu oraz w Polsce, który potrafi kompleksowo zajmować się sprawami związanymi z zadłużeniami. Pamiętaj! Nie jest sztuką zaproponować klientowi wykonanie upadłości konsumenckiej. Profesjonalnym i zarazem jedynym właściwym podejściem jest sprawdzenie całokształtu stanu faktycznego we jaki znalazł się dłużnik, a następnie dobranie odpowiednich instrumentów prawnych, które pomogą mu w sposób rzeczywisty. Zazwyczaj jest kilka alternatyw i ostateczny wybór musi być poprzedzony dogłębną analizą i właściwymi wnioskami z niej wynikającymi.

Zapraszam do współpracy wszystkich tych, którzy liczą na prawdziwą pomoc prawną. W mojej kancelarii zawsze dbamy o finanse naszych klientów. Nasza pomoc zawsze się opłaca.